top of page
Impact'21
jesienią Road
o organizacji

"Impact’21 to miejsce wymiany poglądów oraz  merytorycznych dyskusji toczonych na styku biznesu, polityki, nauki i  nowoczesnych technologii. Szerokie grono ekspertów pozwala na  wielopoziomową dyskusję i stwarza szansę na wypracowanie rozwiązań,  które mogą okazać się kluczowe w budowie potencjału rozwojowego polskiej  gospodarki.
Scena Impact to również przestrzeń do prezentacji  raportów i pomysłów oraz ich omawiania w gronie ekspertów, praktyków i  przedstawicieli startupów. Jesienna edycja Impact zgromadzi ponad 400  speakerów, którzy podzielą się swoją wiedzą w ramach 16 obszarów  tematycznych. W ramach październikowego wydarzenia, podczas uroczystej  gali, wręczone zostaną statuetki Nagrody Gospodarczej money.pl –  prestiżowe odznaczenia dla najważniejszych osób i firm w polskiej  gospodarce.
Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej, a będzie  można je śledzić na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz na  dedykowanej platformie Impact."

opis zadań dla wolontariusza

Generalnie chodzi głównie o to, że część zadań związanych jest z bezpośrednim  kontaktem że speakerami, duża część zadań wolontariusza obejmuje  rejestrację uczestników wydarzenia. Są też zadania związane z Info  Pointem, kierowaniem ruchem na scenach, gdzie będą odbywać się  wystąpienia. Część zadań związanych jest także ze wsparciem ekipy  foto/wideo. Są to zadania bardzo różnorodne, które nadal się klarują.  Niemniej chodzi głównie o to, aby utrzymać ład, porządek i płynność na  scenach, "zaopiekować się" speakerami przed ich występami, odpowiednio  informować uczestników wydarzenia w razie jakichkolwiek pytań,  rejestrować uczestników, wspierać ekipę Impact w razie jakichkolwiek  nagłych sytuacji.  Przynależność zadań do danego wolontariusza jest raczej dosyć płynna  tak, aby każda osoba mogła sprawdzić się na kilku różnych polach  zadaniowych.

DATA ROZPOCZĘCIA NABORU:

miejsce odbywania wolontariatu

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

kontakt do koordynatora

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

DATA ZAKOŃCZENIA NABORU:

Jestem akapitem.

Jestem akapitem.

korzyści dla wolonatriusza

Każdy  wolontariusz otrzyma na koniec certyfikat potwierdzający wzięcie  udziału w wolontariacie. 
Dodatkowo studenci mogą liczyć na wystawienie  zaświadczenia odbycia praktyk studenckich z zakresu wolontariatu, jeśli  wymagania ich uczelni są zgodne z zakresem wolontariatu na  tegorocznej edycji Impact'21.  
Oczywiście jak co roku wolontariusze mogą  liczyć na wolontariackie koszulki Impact, integrację całym zespołem wolontariuszy  między dwoma dniami wydarzenia. Wiadomo doświadczenie i wyrabianie  sobie już nabytych umiejętności (kontakt z ludźmi, szlifowanie języka,  praca pod presją czasu, w dosyć formalnym środowisku).
Gigantyczną korzyścią jest też możliwość posłuchania części wystąpień na  żywo. 
Dodatkowo w tym roku Impact współpracuje z Erasmusem, dzięki  czemu wolontariusze w czasie 2 dni wydarzenia będą mieli szansę wziąć  udział w warsztatach Erasmusa "Kompetencje 4.0." W czasie warsztatów  nauczą się doskonalenia procesów komunikacji interpersonalnej,  realizowania celów, zarządzania czasem i pracy zespołowej.
Osoby spoza Poznania będą miały zapewniony nocleg na czas trwania wydarzenia
Wszyscy wolontariusze będą mieli zapewnione wyżywienie 

informacje dodatkowe

Wydarzenie  odbywa się w dniach 27-28.10, dodatkowo dla wolontariuszy przewidziany  jest jeszcze jeden dzień obowiązkowego szkolenia 26 października

bottom of page