top of page
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
Kibbutz
logo organizacji charytatywnej
O organizacji
"Dom Sztuki to eksperyment, w którym prywatne miejsce staje się publiczną przestrzenią integracji i współpracy. Miejsce, w którym mieszkamy, uprawiamy warzywa i organizujemy wydarzenia, między innymi spotkania, spacery i pokazy filmowe. Od 2021 roku działamy na warszawskim Grochowie, czerpiąc z historii i tożsamości naszej okolicy.

Początkowo funkcjonowaliśmy nieformalnie i oddolnie, a od 2023 roku działamy jako fundacja. Formalizacja była krokiem w kierunku profesjonalizacji inicjatywy, zachowania jej ciągłości oraz zwiększenia możliwości finansowania." - źródło: domsztuki.org
Opis zadań dla wolontariusza
🌾 Zapraszamy do współpracy przy projekcie „Kibbutz. Upamiętnianie żydowskiego dziedzictwa Grochowa”. To cykl spotkań połączony z działaniem wyłonionej w otwartym naborze grupy artystycznej, która zaprezentuje efekty swojej pracy pod koniec listopada 2023 roku. Szukamy osobę, która wesprze nas w przygotowaniu tego finału, a także pomoże w organizacji wcześniejszych spotkań, nawiązywaniu partnerstw i promocji całego projektu.
Data rozpoczęcia naboru
1 października 2023
Kontakt do koordynatora
Data zakończenia naboru
31 października 2023
Miejsce odbywania wolontariatu
Grochów, Praga-Południe, Warszawa
Korzyści dla wolontariusza
Podpisujemy porozumienia wolontariackie, zapewniamy ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych wypadków i wystawiamy zaświadczenie o odbyciu wolontariatu lub praktyk. Nasza działalność oparta jest na dobrych relacjach, więc z całą pewnością oferujemy także wsparcie przy własnych działaniach — debiutach artystycznych czy projektach związanych z Grochowem.
Informacje dodatkowe

🩵 Dom Sztuki, który organizuje to działanie, istnieje od 2021 roku. Początkowo oddolnie i nieformalnie, a od niedawna roku jako fundacja. Działamy na warszawskim Grochowie, czerpiąc z historii i tożsamości naszej okolicy. Tworzymy społecznościowe miejsce, w którym mieszkamy, uprawiamy warzywa i organizujemy wydarzenia, między innymi spotkania, spacery i pokazy filmowe. Więcej znajdziesz w mediach społecznościowych lub na naszej stronie → www.domsztuki.org.

🌻 O czym dokładnie jest ten projekt?
Zajrzyj tutaj → www.facebook.com/events/1467912994053782
Minimalny wiek wolontariusza
20 lat
Minimalna ilość godzin wolontariatu
1 godzina w tygodniu
bottom of page