top of page

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Kibbutz

logo organizacji charytatywnej

O organizacji

"Dom Sztuki to eksperyment, w którym prywatne miejsce staje się publiczną przestrzenią integracji i współpracy. Miejsce, w którym mieszkamy, uprawiamy warzywa i organizujemy wydarzenia, między innymi spotkania, spacery i pokazy filmowe. Od 2021 roku działamy na warszawskim Grochowie, czerpiąc z historii i tożsamości naszej okolicy.

Początkowo funkcjonowaliśmy nieformalnie i oddolnie, a od 2023 roku działamy jako fundacja. Formalizacja była krokiem w kierunku profesjonalizacji inicjatywy, zachowania jej ciągłości oraz zwiększenia możliwości finansowania." - źródło: domsztuki.org

Opis zadań dla wolontariusza

🌾 Zapraszamy do współpracy przy projekcie „Kibbutz. Upamiętnianie żydowskiego dziedzictwa Grochowa”. To cykl spotkań połączony z działaniem wyłonionej w otwartym naborze grupy artystycznej, która zaprezentuje efekty swojej pracy pod koniec listopada 2023 roku. Szukamy osobę, która wesprze nas w przygotowaniu tego finału, a także pomoże w organizacji wcześniejszych spotkań, nawiązywaniu partnerstw i promocji całego projektu.

Data rozpoczęcia naboru

1 października 2023

Kontakt do koordynatora

Data zakończenia naboru

31 października 2023

Miejsce odbywania wolontariatu

Grochów, Praga-Południe, Warszawa

Korzyści dla wolontariusza

Podpisujemy porozumienia wolontariackie, zapewniamy ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych wypadków i wystawiamy zaświadczenie o odbyciu wolontariatu lub praktyk. Nasza działalność oparta jest na dobrych relacjach, więc z całą pewnością oferujemy także wsparcie przy własnych działaniach — debiutach artystycznych czy projektach związanych z Grochowem.

Informacje dodatkowe


🩵 Dom Sztuki, który organizuje to działanie, istnieje od 2021 roku. Początkowo oddolnie i nieformalnie, a od niedawna roku jako fundacja. Działamy na warszawskim Grochowie, czerpiąc z historii i tożsamości naszej okolicy. Tworzymy społecznościowe miejsce, w którym mieszkamy, uprawiamy warzywa i organizujemy wydarzenia, między innymi spotkania, spacery i pokazy filmowe. Więcej znajdziesz w mediach społecznościowych lub na naszej stronie → www.domsztuki.org.

🌻 O czym dokładnie jest ten projekt?
Zajrzyj tutaj → www.facebook.com/events/1467912994053782

Minimalny wiek wolontariusza

20 lat

Minimalna ilość godzin wolontariatu

1 godzina w tygodniu

bottom of page