top of page

Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt - Viva!

logo organizacji charytatywnej

O organizacji

"Fundacja Viva! Akcja Dla Zwierząt zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Ten cel realizuje przez cały wachlarz działań - od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom przez szkolenia instytucji państwowych aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii i akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk oraz piętnuje niehumanitarne i nieetyczne praktyki firm i osób prywatnych." - źródło: viva.org.pl

Opis zadań dla wolontariusza

Udział w akcjach ulicznych promujących prawa zwierząt i weganizm, pomoc w organizacji wydarzeń promujących prawa zwierząt (warsztaty, debaty, wykłady, kuchnie społeczne), tworzenie grafik, pomoc w prowadzeniu social mediów grup lokalnych fundacji, pisanie tekstów na bloga.

Data rozpoczęcia naboru

5 października 2023

Kontakt do koordynatora

Data zakończenia naboru

Miejsce odbywania wolontariatu

Polska

Nabór stały

Korzyści dla wolontariusza

Zaświadczenie o wolontariacie, poznanie ludzi z całej Polski o podobnych poglądach, udział w zjazdach wolontariuszy oraz w darmowych szkoleniach offline i online z zakresu działań fundacji.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek wolontariusza

16 lat

Minimalna ilość godzin wolontariatu

5 godzin

bottom of page