top of page
Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt - Viva!
logo organizacji charytatywnej
O organizacji
"Fundacja Viva! Akcja Dla Zwierząt zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Ten cel realizuje przez cały wachlarz działań - od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom przez szkolenia instytucji państwowych aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii i akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk oraz piętnuje niehumanitarne i nieetyczne praktyki firm i osób prywatnych." - źródło: viva.org.pl
Opis zadań dla wolontariusza
Udział w akcjach ulicznych promujących prawa zwierząt i weganizm, pomoc w organizacji wydarzeń promujących prawa zwierząt (warsztaty, debaty, wykłady, kuchnie społeczne), tworzenie grafik, pomoc w prowadzeniu social mediów grup lokalnych fundacji, pisanie tekstów na bloga.
Data rozpoczęcia naboru
5 października 2023
Kontakt do koordynatora
Data zakończenia naboru
Miejsce odbywania wolontariatu
Polska
Nabór stały
Korzyści dla wolontariusza
Zaświadczenie o wolontariacie, poznanie ludzi z całej Polski o podobnych poglądach, udział w zjazdach wolontariuszy oraz w darmowych szkoleniach offline i online z zakresu działań fundacji.
Informacje dodatkowe
Minimalny wiek wolontariusza
16 lat
Minimalna ilość godzin wolontariatu
5 godzin
bottom of page