top of page
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
logo organizacji charytatywnej
O organizacji
"Stowarzyszenie Nowe Horyzonty od ponad 20 lat organizuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i promuje wartościowe kino - zwłaszcza poprzez festiwale: mBank Nowe Horyzonty, American Film Festival oraz Młode Horyzonty. SNH prowadzi także wrocławskie Kino Nowe Horyzonty - największy arthouse w Polsce, projekty edukacyjne oraz zajmuje się ogólnopolską dystrybucją filmów w kinach".
Opis zadań dla wolontariusza
Osoby wolontariackie 14. American Film Festival (7-12 listopada 2023) pomagają w przygotowaniu i realizacji wszystkich wydarzeń festiwalowych – tak, aby uczestnicy i goście mogli cieszyć się festiwalem i jego niepowtarzalną atmosferą. Pomoc wolontariuszy jest niezbędna przy obsłudze projekcji w kinie, podczas przygotowywania oprawy plastycznej festiwalu, organizacji widowni, w działaniach promocyjnych, czy przy obsłudze centrum festiwalowego. Osoby wolontariackie pracują według ustalonego harmonogramu, w systemie zmianowym i pod kierunkiem opiekuna.
Data rozpoczęcia naboru
19 września 2023
Kontakt do koordynatora
Data zakończenia naboru
9 października 2023
Miejsce odbywania wolontariatu
Wrocław
Korzyści dla wolontariusza
Każda osoba wolontariacka zostanie przeszkolona przez zespół organizatorski American Film Festival i będzie miała okazję poznać tajniki funkcjonowania dużego wydarzenia kulturalnego. Dodatkowo każda osoba zaangażowana w wolontariat będzie mogła bezpłatnie oglądać filmy z tegorocznego programu festiwalu. Po zakończeniu wolontariatu przyznamy także specjalne zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo we współtworzeniu AFF-u.
Informacje dodatkowe
Ameryka dawno odkryta? Bzdura. W ramach American Film Festival od lat udowadniamy, że kino z USA wciąż może zaskakiwać i poszerzać horyzonty. W ramach festiwalu pokazujemy niezależne perełki ze Stanów, kultowe klasyki i Hollywood z górnej półki. Co roku Wrocław odwiedzają też twórczynie i twórcy z USA.
Minimalny wiek wolontariusza
16 lat
Minimalna ilość godzin wolontariatu
4 godziny
bottom of page