top of page

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

logo organizacji charytatywnej

O organizacji

"Stowarzyszenie Nowe Horyzonty od ponad 20 lat organizuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i promuje wartościowe kino - zwłaszcza poprzez festiwale: mBank Nowe Horyzonty, American Film Festival oraz Młode Horyzonty. SNH prowadzi także wrocławskie Kino Nowe Horyzonty - największy arthouse w Polsce, projekty edukacyjne oraz zajmuje się ogólnopolską dystrybucją filmów w kinach".

Opis zadań dla wolontariusza

Osoby wolontariackie 14. American Film Festival (7-12 listopada 2023) pomagają w przygotowaniu i realizacji wszystkich wydarzeń festiwalowych – tak, aby uczestnicy i goście mogli cieszyć się festiwalem i jego niepowtarzalną atmosferą. Pomoc wolontariuszy jest niezbędna przy obsłudze projekcji w kinie, podczas przygotowywania oprawy plastycznej festiwalu, organizacji widowni, w działaniach promocyjnych, czy przy obsłudze centrum festiwalowego. Osoby wolontariackie pracują według ustalonego harmonogramu, w systemie zmianowym i pod kierunkiem opiekuna.

Data rozpoczęcia naboru

19 września 2023

Kontakt do koordynatora

Data zakończenia naboru

9 października 2023

Miejsce odbywania wolontariatu

Wrocław

Korzyści dla wolontariusza

Każda osoba wolontariacka zostanie przeszkolona przez zespół organizatorski American Film Festival i będzie miała okazję poznać tajniki funkcjonowania dużego wydarzenia kulturalnego. Dodatkowo każda osoba zaangażowana w wolontariat będzie mogła bezpłatnie oglądać filmy z tegorocznego programu festiwalu. Po zakończeniu wolontariatu przyznamy także specjalne zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo we współtworzeniu AFF-u.

Informacje dodatkowe

Ameryka dawno odkryta? Bzdura. W ramach American Film Festival od lat udowadniamy, że kino z USA wciąż może zaskakiwać i poszerzać horyzonty. W ramach festiwalu pokazujemy niezależne perełki ze Stanów, kultowe klasyki i Hollywood z górnej półki. Co roku Wrocław odwiedzają też twórczynie i twórcy z USA.

Minimalny wiek wolontariusza

16 lat

Minimalna ilość godzin wolontariatu

4 godziny

bottom of page