Impact'21
Dziewczyna z skórzanym plecakiem
O organizacji:

"Impact’21 to miejsce wymiany poglądów oraz  merytorycznych dyskusji toczonych na styku biznesu, polityki, nauki i  nowoczesnych technologii. Szerokie grono ekspertów pozwala na  wielopoziomową dyskusję i stwarza szansę na wypracowanie rozwiązań,  które mogą okazać się kluczowe w budowie potencjału rozwojowego polskiej  gospodarki.

Scena Impact to również przestrzeń do prezentacji  raportów i pomysłów oraz ich omawiania w gronie ekspertów, praktyków i  przedstawicieli startupów. Jesienna edycja Impact zgromadzi ponad 400  speakerów, którzy podzielą się swoją wiedzą w ramach 16 obszarów  tematycznych. W ramach październikowego wydarzenia, podczas uroczystej  gali, wręczone zostaną statuetki Nagrody Gospodarczej money.pl –  prestiżowe odznaczenia dla najważniejszych osób i firm w polskiej  gospodarce.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej, a będzie  można je śledzić na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz na  dedykowanej platformie Impact."

Kontakt do koordynatora:
Data rozpoczęcia naboru:

Aleksander Jaros 

Tel. 517803485 

Mail: aleksander.jaros@impactcee.com

27.09.2021
Data zakończenia naboru:
8.10.2021
Opis zadań dla wolontariusza:

Generalnie chodzi głównie o to, że część zadań związanych jest z bezpośrednim  kontaktem że speakerami, duża część zadań wolontariusza obejmuje  rejestrację uczestników wydarzenia. Są też zadania związane z Info  Pointem, kierowaniem ruchem na scenach, gdzie będą odbywać się  wystąpienia. Część zadań związanych jest także ze wsparciem ekipy  foto/wideo. Są to zadania bardzo różnorodne, które nadal się klarują.  Niemniej chodzi głównie o to, aby utrzymać ład, porządek i płynność na  scenach, "zaopiekować się" speakerami przed ich występami, odpowiednio  informować uczestników wydarzenia w razie jakichkolwiek pytań,  rejestrować uczestników, wspierać ekipę Impact w razie jakichkolwiek  nagłych sytuacji.  Przynależność zadań do danego wolontariusza jest raczej dosyć płynna  tak, aby każda osoba mogła sprawdzić się na kilku różnych polach  zadaniowych.

Miejsce odbywania wolontariatu:
Poznań
Korzyści dla wolontariusza:
  • Każdy  wolontariusz otrzyma na koniec certyfikat potwierdzający wzięcie  udziału w wolontariacie. 

  • Dodatkowo studenci mogą liczyć na wystawienie  zaświadczenia odbycia praktyk studenckich z zakresu wolontariatu, jeśli  wymagania ich uczelni są zgodne z zakresem wolontariatu na  tegorocznej edycji Impact'21.  

  • Oczywiście jak co roku wolontariusze mogą  liczyć na wolontariackie koszulki Impact, integrację całym zespołem wolontariuszy  między dwoma dniami wydarzenia. Wiadomo doświadczenie i wyrabianie  sobie już nabytych umiejętności (kontakt z ludźmi, szlifowanie języka,  praca pod presją czasu, w dosyć formalnym środowisku).

  • Gigantyczną korzyścią jest też możliwość posłuchania części wystąpień na  żywo. 

  • Dodatkowo w tym roku Impact współpracuje z Erasmusem, dzięki  czemu wolontariusze w czasie 2 dni wydarzenia będą mieli szansę wziąć  udział w warsztatach Erasmusa "Kompetencje 4.0." W czasie warsztatów  nauczą się doskonalenia procesów komunikacji interpersonalnej,  realizowania celów, zarządzania czasem i pracy zespołowej.

  • Osoby spoza Poznania będą miały zapewniony nocleg na czas trwania wydarzenia

  • Wszyscy wolontariusze będą mieli zapewnione wyżywienie 

Informacje dodatkowe:

Wydarzenie  odbywa się w dniach 27-28.10, dodatkowo dla wolontariuszy przewidziany  jest jeszcze jeden dzień obowiązkowego szkolenia 26 października